Produkt dnia
ZESTAW 420! 3 x DOWOLNY Olejek TopHemp 30% 10 ml pełne spektrum (3 butelki)
ZESTAW 420! 3 x DOWOLNY Olejek TopHemp 30% 10 ml pełne spektrum (3 butelki)

420,00 zł

Cena regularna: 1 197,00 zł

Najniższa cena: 1 197,00 zł
szt.
Rabat dla przewlekle chorych

STAŁY RABAT 40% dla osób przewlekle chorych

W naszym sklepie internetowym stawiamy na troskę o Klienta. Dlatego wprowadziliśmy specjalny rabat dla osób przewlekle chorych, który jest jednym z naszych największych atutów. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i finansowym. Dlatego ten rabat to więcej niż tylko zniżka - to wyraz naszego zaangażowania i troski.

Jak Skorzystać z Rabatu?

Jeżeli jesteś osobą przewlekle chorą, ubieganie się o rabat jest proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to skontaktować się z nami. Po rozmowie i opisaniu swojego problemu zdrowotnego, zadecydujemy o przyznaniu stałego rabatu 40% na wszystkie olejki CBD i CBG w terapeutycznych 30 procentowych stężeniach. Z rabatu możesz skorzystać, w koszyku podczas składania zamówienia. Po wpisaniu odpowiedniego kodu rabatowego, wartość Twojego zamówienia zostanie automatycznie obniżona.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki temu rabatowi, zaoszczędzisz na każdym zakupie. To nasz sposób na pokazanie, że jesteśmy z Tobą i rozumiemy Twoje wyzwania. Nasze wyjątkowe olejki, którymi chcemy się dzielić i opowiadać o ich niezwykłych właściwościach, staną się dla Ciebie bardziej osiągalne i przystępne cenowo, w szczególności jeśli przyjmujesz duże dawki i potrzebujesz długotrwałego leczenia.

Nasze Zobowiązanie

To nie tylko korzyść finansowa dla naszych Klientów, ale również wyraz naszej troski i zrozumienia. Chcemy, aby każdy osoba, która obdarzy nas i nasze produkty konopne zaufaniem, czuła się ceniona i wspierana.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu już dziś i skorzystaj z rabatu dla osób przewlekle chorych. Cieszymy się, że możemy pomóc i jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl