Oleje CBG 10%, 15%, 30% FULL SPECTRUM z badaniami jakościowymi

Nasze olejki konopne TOP HEMP to ekstrakty alkoholowe FECO (Full Extract Cannabis Oil) o stężeniu kannabinoidów odpowiednio 10%, 15% i 30%. Produkowane są wyłącznie z legalnych, przemysłowych odmian konopi siewnej, z upraw ekologicznych, wolnych od zanieczyszczeń. Nasze olejki CBG są całkowicie naturalne, nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i dodatków smakowych. Każdy olejek konopny TOPHEMP CBG 10%, 15%, 30% powstaje bez użycia fitohormonów, pestycydów i produktów GMO, co przekłada się na doskonałą przyswajalność oraz czystość biologiczną ekstraktu.

Oleje konopne TOP HEMP FECO (Full Extract Cannabis Oil) powstają z całej górnej części rośliny - kwiatostanów, liści i łodyg, co w rezultacie daje PEŁNE SPEKTRUM kannabinoidów. Zawierają on wiele różnych kannabinoidów, oprócz CBG i CBGa, najważniejsze z nich to: CBC, CBD i CBN, ponadto znajdują się w nich naturalnie występujące w konopiach terpeny, flawonoidy, barwniki i woski, działające ze sobą w synergii. Nośnikiem naszych ekstraktów konopnych jest olej MCT z kokosa, który ma bardzo dobre właściwości fizykochemiczne, a także zawiera korzystne dla zdrowia średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe.

Nasze olejki nie zawierają syntetycznego ani chemicznie odseparowanego (krystalicznego) CBG!
Dzięki zastosowaniu procesów ekstrakcji alkoholowej na zimno, olejek CBG 10%, 15%, 30% zachowuje naturalne właściwości konopi. Produkt nie wywołuje żadnych efektów ubocznych i jest bezpieczny dla zdrowia. Może być stosowany zarówno systematycznie, jak i doraźnie. Wykazuje działanie uśmierzające ból i neutralizujące stany zapalne. Stosowany jest także jako środek antyoksydacyjny i lekko uspokajający. Olej CBG TOP HEMP w wyższych stężeniach może być z powodzeniem stosowany we wszystkich chorobach nowotworowych, neurologicznych, autoimmunologicznych, jak również profilaktycznie dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jako producenci przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Surowiec roślinny (susz konopny) posiada specjalistyczne badania jakościowe dzięki czemu możemy precyzyjnie określić skład i zawartość naszych olejków CBG TOP HEMP. W przeciwieństwie do THC, CBG (kannabigerol) nie jest kannabinoidem psychoaktywnym i nie powoduje odurzenia. Olejki CBG legalne i całkowicie bezpieczne, nie powodują efektu uzależnienia.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl